MİNELAB DEDEKTÖR

SATILIK DEDEKTÖR , SATILIK ALTIN ARAMA DEDEKTÖRÜ, İKİNCİEL DEDEKTÖR , İKİNCİEL VX3, KİRALIK DEDEKTÖR , KİRALIK DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİ, KİRALIK DEDEKTÖR MODELLERİ, SATILIK DEFİNE DEDEKTÖRÜ, GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖR, EKRANLI YERALTI RADARLARI, DEFİNE İŞARETLERİ, ERMENİ İŞARETLERİ, TUZAKLI MEZARLAR, KAYA MEZARLARI, DEFİNE CİHAZI GİBİ BÜTÜN KONULAR VE SORULARINIZ İÇİN ........ İRTİBATA GEÇİNİZ. 0216 342 43 19 / 0536 560 70 90 ÜSKÜDAR / İSTANBUL

 • SATILIK DEDEKTÖR, 8 Hazır Program:Sikke, Sikke & Mücevher, Tuzlu Kumsal, Ganimet, Arama, Derin Gümüş, Hi_pro, Demo'dan birini seçin. Kendinize göre ayarlayın ve kaydedin.
  Uzmanlar tarafından tasarlandı: Aç-Ara sistemli. Cihazı çalıştırın ve hemen taramaya başlayın, bütün ayarlarını kendisi otomatik olarak yapar.
  Üç-Frekanslı Tarama: Aynı anda 2.5kHz, 7.5kHz, and 22.5kHz frekanslarında tarama yapar, en derin ve en doğru sonucu verir.
  Canlı Kontrol Çubuğu: Tarama yaparken bütün ayarları tek bir tuşla yapın.
  SpectraGraph® Hedef İmzası: Üç frekanstan sağlanan bütün bilgiyi ekrana yansıtır, hedefin kazılmaya değer olup olmadığına çok daha kolay karar verebilirsiniz.
  Opsiyonel Ton kimliği: Dört Ses Modu: Standart, Bütün-Metaller, Karışık Mod, Hedef Tespiti
  Hedef Tespiti/Derinlik okuma: Hassas hedef tespiti ve derindeki hedefleri kolayca tespit etmenizi sağlar.
  8 önemli Özellik: En üst seviyede bir dedektörden bekleyeceğiniz tüm otomatik ayarlara sahiptir.